O nás

Společnost Hajdu Flowers Export, s.r.o. má své sídlo v Praze a pobočku v Holandsku. Patříme mezi přední dovozce řezaných a hrnkových květin z celého světa. Jsme lídrem na trhu v dovozu řezaných růží (např. Ekvádor a Etiopie), vybrat si u nás můžete z více než 50ti odrůd z 10ti zemí. Samozřejmostí jsou i další řezané květiny (více než 120 druhů). Dostupnost jednotlivých odrůd květin optimalizujeme na základě poptávky našich zákazníků.

V případě zájmu o květiny, které nejsou snadno k dostání, nebo které nejsou aktuálně v naší nabídce, zajistíme jejich dodání dle aktualní situace na světovém trhu a to na základě závazné objednávky zákazníka.

Kdo u nás nakupuje a komu dodáváme

Našimi zákazníky jsou obchody s květinami a také obchodníci, kteří dále květiny prodávají.

Květiny řezané i hrnkové dodáváme také do firem, hotelů a restaurací, vždy dle přání zákazníka. Zajistíme také dodávky květin pro různé společenské akce.

Doprava

Vámi objednané zboží doručíme v případě dlouhodobé spolupráce zdarma až k vám do provozovny a to v rámci Čech. Rozvoz zboží provádíme vlastními vozy s chladicím systémem na pravidelných trasách.

Jak se květiny dostanou do ČR

Květiny dopravujeme do ČR vlastní kamionovou dopravou s chladícím systémem tak, aby byla zachováná co nejvíce jejich kvalita a čerstvost.

Platba

Za dodané zboží můžete platit hotově, případně Vám též po vzájemné dohodě vystavíme fakturu s delší dobou splatnosti. Bližší informace o nakupování naleznete v obchodních podmínkách.

Hajdu Flowers Export s.r.o.

Adresa:

U Továren 67/2A
102 00  Praha 10 - Hostivař
Mapa »

Kontakt:

Tel.: 773 138 588
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.hajduflowers.cz

Otevírací doba:

PO 07:00 – 12:00
ÚT 05:00 – 12:00
ST 06:00 – 12:00
ČT 05:00 – 12:00
06:00 – 12:00
SO 07:00 – 10:30

Spolupráce

Vlastníte síť prodejen? Potřebujete větší objem květin? Chcete toto množství odebírat pravidelně a mít jistotu? Potřebujete dodat květiny na různé společenské akce? Na nás se můžete vždy spolehnout! Postaráme se o Vás s veškerou péčí.

Chcete s námi začít spolupracovat? Kontaktujte nás na e-mailu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.